Hitman HD-10 Dijital Davul

Hitman HD-10 Dijital Davul

Hitman HD-10 Dijital Davul 

Tabure / Kulaklık / Baget Hediyeli...  


HD-10 Dijital davul seti size performansınızda ihtiyacınız olan mükemmel davul seslerini ve tüm özelliklerini sunmaktadır.Davul modülü gerçekçi akustik davul sesleri, dinamik çalma ve daha birçok özelliği barındırır.Her pad kendi hız kontrolü ile dinamik ve dengeli bir çalım sağlar Dahili ses bankası akustik, rock, reaggie, latin ve jazz müzik türlerinden elektronik, dans ve deneysel davul kitlerine kadar geniş bir yelpazeye sahiptir.

Profesyonel davul sesleri, hem davul mikrofonları hemde overhead mikrofonlar kullanılarak en üst kalite akustik davullar ile kayıt edilmiştir.Mükemmel çalınabilirlik sunan padler Dual-zone özelliği ile hem trampet hemde tomlarda rimshot çalabildiğiniz gibi zil padlerini tutarak sesi kesebilmenizi sağlar. Geliştirilmiş kick davulu sayesinde hızlı ve gerçek davul tepkimesini en doğru şekilde duyabilirsiniz.Sağlam ve hafif davul iskeleti herhangi bir titreşim yaşatmayacak kadar dengeli ve kuvvetlidir.

Hitman HD-10 davul modülü dahili metronom, sequencer ve 50 davul altyapısı barındırmaktadır. Çaldığınız performansları kayıt edebilir ve bu sayede daha sonra dinleyebilirsiniz. HD-10 Modülünde bulunan input jack sayesinde akıllı telefonunuzu, tabletinizi, laptop yada diğer her türlü cihazınızı bağlayarak en sevdiğiniz şarkılara eşlik edebilir ve çaldığınız performansınızı amfi yada kulaklığınız ile dinleyebilirsiniz. 

USB portunuza iPad yada laptop bağlayabilir ve bu şekilde mevcut yüzlerce uygulamayı kullanarak sınırsız imkanlarından yararlanabilirsiniz.


Ekran: Multifonksiyonel LCD Ekran

Polifoni: 64 Polifni

Ses Kontrolleri: 583 Perküsyon,

45 Hazır 5 Kişiselleştirilebilir Kit Efekt: Rever 10 + Chorus 13 Sitil: 50 Farklı Sitil

Pad Kontrolleri : Hassasiyet - Şiddet Eşiği Ayarlama(Threshold)

Demo: 2 Şarkı

Aksesuarlar: Baget, Tabure, Kulaklık, USB Kablo

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

9 TAKSİT İMKANI

TÜM ÜRÜNLERDE KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI!

  • Marka: Hitman
  • Ürün Kodu: 168001
  • HAVALE FİYATI: 3702 TL
  • Stok Durumu: 5
  • $672,37