Native Instruments Komplete Kontrol M32 MIDI Klavye & Controller

-8% Native Instruments Komplete Kontrol M32 MIDI Klavye & Controller

Native Instruments Komplete Kontrol M32

32-tuş Özel NI tuş takımı, Akıllı Çalma özellikleri, NKS entegrasyonu, OLED ekran ve daha fazlasıyla akıllı klavye kontrolör

 

 

 

 

İÇİNİZDEKİ MÜZİK İÇİN – Büyük fikirler için küçük tuşlar

 

MİKRO BOYUTLU KLAVYE KONTROLÖR

• Tüm enstrümanlarınızı ve efektlerinizi kontrol etmek için 32 kompakt tuş

• Profesyonel prodüksiyon özelliklerine sahip şık ve sağlam tasarım

• Synth, bas, davul, efekt - artı Ableton Live 10 Lite dahil olmak üzere güçlü bir yazılım paketi ile birlikte gelir

 


 

EN KÜÇÜK KLAVYEMİZ

KOMPLETE KONTROL M32, müzik yaparken isteyebileceğiniz her şeye sahiptir. 32 harika bir his veren tuş size sadece mükemmel çalınabilirlik sağlamakla kalmaz, yaratıcılığınızı ifade etmenin kompakt bir yolunu sunar. İnovatif yazılım, Smart Play özellikleri ve kusursuz entegrasyonla birleştirildiğinde, klavyenizden direkt olarak tüm enstrümanlar, efektler, loop’lar ve sample’lar üzerinde sezgisel bir kontrol elde edersiniz.

 


 

ÖZELLİKLERİ AĞIR, SEYAHATE HAZIR

İlham her an gelebilir, bu yüzden nerede olursanız olun fikirlerinizi hızlıca hayata geçirmeniz gerekir. KOMPLETE KONTROL M32 her yerde tak ve çalıştır için mükemmeldir. Kurulumu kolay, taşıması kolay – sadece iş akışınıza değil, yaşam tarzınıza da uyuyor. Hareket halindeyken müzik yapmak veya kompakt bir stüdyo kurulumu oluşturmak istiyorsanız, artık ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel tuşlara sahipsiniz. Hafif ve yolculuğa hazır, müziğiniz sizi nereye götürecek?

 


 

İŞ AKIŞINIZI SİZ BELİRLEYİN

Müzik yaparken izlenecek doğru ya da yanlış yol yoktur - bu onun güzelliği. Sizin işinize yarayan her ne ise, KOMPLETE KONTROL M32, ilk adımdan tamamlanmış bir parçaya kadar yolun her adımında sahip olmanız gereken araçlara sahiptir. 

 


 

SESLERİ DAHA HIZLI BULUN

KOMPLETE KONTROL yazılımı, tüm KOMPLETE ve NKS enstrüman ve efektlerinizi düzenleyerek ve etiketleyerek taramayı kolaylaştırır, scroll yaparken her bir preseti duymanıza olanak sağlar.

 


 

ZEVKİNİZE GÖRE AYARLAYIN

Bu eşsiz sesi buldunuz, şimdi parametrelerini tarzınıza uyacak şekilde, doğrudan klavyenizden ayarlamak istiyorsunuz. Şanslısınız. Sesinizin temel parametrelerini gerçek zamanlı olarak ayarlamak için OLED ekranını ve dokunmaya duyarlı düğmeleri kullanabilirsiniz. Tüm KOMPLETE ve NKS enstrüman ve efektleriniz, onları tasarlayan kişilerce KOMPLETE KONTROL cihazına önceden eşlenmiştir - böylece emin ellerde olduğunuzu bilirsiniz. 

 


 

AKILLI ÇAL

Akorlar, ölçekler ve arpejler gibi henüz tekniklere henüz hakim olamayabilirsiniz. Smart Play kendinizi ifade etmenize yardımcı olur. Klavyenizi birkaç farklı ölçekle eşleyin veya tek tuşlarla kolayca akor ilerlemelerini ve arpejleri çalın. Daha deneyimli prodüktörler için Smart Play, müziğinizi yeni bir yöne çekerek güvenli bölgeler dışında çalmanıza izin verir. Her iki durumda da, çok eğlenceli.

 


 

HAREKETE GEÇMEYE TUŞLARINIZDAN BAŞLAYIN

Çok sayıda önde gelen DAW'da çalma, duraklatmaya, kaydetmeye, ölçmeye, loop ve daha fazlasına anında erişim sağlayarak fikirlerinizi doğrudan klavyeden yakalayın - ekranınız yerine müziğe odaklanın. KOMPLETE KONTROL M32, Logic Pro X, GarageBand ve Ableton Live üzerinde sezgisel kontrol sağlar. Cubase ve Nuendo entegrasyonu, ilk sürümden hemen sonra geliyor. Ableton Live 10 Lite, klavyeyle birlikte gelir; böylece kutudan çıkarır çıkarmaz başlayabilirsiniz. 

 


 

DAHİL OLAN YAZILIMLAR

6100'den fazla ses ve 10 GB içerik dahil, KOMPLETE KONTROL M32, müzik yapmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi yanında getirir. Donanımınızı kaydedin ve dinamik sentezler, titizlikle sample edilmiş piyanolar, vurmalı davullar, güçlü prodüksiyon yazılımı ve daha fazlasına sahip olun.

 


 

ABLETON LIVE 10 LITE 

 

 

Ableton Live 10'un hafif bir sürümü. Tüm Live'ın temel iş akışları, enstrüman ve efektleriyle birlikte gelir; şarkı kaydetmek için ihtiyacınız olan her şey.

 


 

MASCHINE ESSENTIALS

 

 

 

İster bir parçayı çizip düzenleyin ister mix yapıp performans sergileyin, MASCHINE Essentials diğer adıma geçmenizi sağlar. Tüm MASCHINE yazılımını ve 1,6 GB MASCHINE Fabrika Seçimi sample’ları, one shot’ları, loop’ları ve enstrümanları içerir.

 


 

KOMPLETE KONTROL SOFTWARE

 

 

 

Tüm enstrümanlarınıza ve efektlerinize KOMPLETE KONTROL yazılımıyla doğrudan klavyenizden göz atın ve önizleyin. Yeni dahili sampler, göz attığınız her sample önizlemelerini dinlemenizi ve ardından hiçbir şey yüklemek veya yapılandırmak zorunda kalmadan hemen çalmanızı sağlar.

 


 

MONARK

 

 

 

MONARK, dünyanın en ünlü donanım sentezlerinden birine göre modellenmiştir. Elektronik ve hip hoptan indie rock ve daha fazlasına kadar bas ve lead sesleri için ilk synth tercihiniz. Rakipsiz güç, zenginlik ve müzik tonunun bir birleşimi. 

 


 

REAKTOR PRISM

 

 

 

Canlı model synth ve en son sesleri oluşturmak için tasarlanmış efektler. Organik soundscapeler, flütler ve zillere olduğu gibi sert baslara ve parlak lead’lere de aynı derecede uygundur. REAKTOR PRISM, 370 adet çalmaya hazır preset içerir. 

 


 

SCARBEE MARK I

 

 

 

70'lerin ikonik elektrikli piyano sesi - SCARBEE MARK I, tüm analog parlaklığında mükemmel bir şekilde sample edilir ve korunur. 

 


 

KOMPLETE START

 

 

 

KOMPLETE START, 2.000'den fazla stüdyo kalitesinde sesle üretmenizi ve çalmanızı sağlar - hepsi ücretsiz. Davul ve vurmalı çalgılar, bas, akustik enstrümanlar, synth, ped ve atmosferler, efektler ve daha fazlasını keşfedin. KOMPLETE: Her şey sanatçılar ve müzisyenler için hazır yapım ekibi tarafından bizzat seçildi. 

 


 

SOUNDS.COM

 

 

 

Sounds.com ile en iyi sanatçıların ve önde gelen ses yaratıcılarının bir milyondan fazla sample ve loop’una iki aylık ücretsiz erişimin keyfini çıkarın. Seslerinizi bir koleksiyona ekleyin, tek bir tıklamayla senkronize edin ve KOMPLETE KONTROL'de her şey etiketlenip çalmaya hazır hale gelsin. 

 


 

E-VOUCHER

 

 

 

Yeni klavyenizin yanında, NI Online Shop'ta harcamak için 25 € değerinde bir e-posta alacaksınız.

 


 

MASCHINE İLE MÜKEMMEL UYUM

 

 

 

KOMPLETE KONTROL M32, beat oluşturmanıza yardımcı olacak enstrümanlar ve efektlerle dolu güçlü bir groovebox olan MASCHINE Essentials ile birlikte gelir. MASCHINE iş akışlarını daha da ileriye götürmek isteyenler için KOMPLETE KONTROL M32 ve MASCHINE MIKRO güçlü ve taşınabilir bir ikili oluşturmak için bir araya geldi. MASCHINE MIKRO'yu kullanarak beat’lere dokunun, sonra akorları ve melodileri çalmak için M32'yi kullanın.

 


 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

• macOS 10.12, 10.13, 10.14 (son sürüm), Intel Core i5, 4 GB RAM

• Windows 10 (en son Service Pack), Intel Core i5 veya eşdeğer CPU, 4 GB RAM

• Bu ürünü indirmek ve etkinleştirmek için İnternet bağlantısı ve OpenGL 2.1 veya daha üstünü destekleyen bir grafik kartı gerekir. Kurulduktan ve etkinleştirildikten sonra, ürün çevrimdışı kullanılabilir.

• 4 GB RAM (büyük KONTAKT enstrümanlar için 6 GB önerilir)

• USB 2.0 veya üzeri (kablo dahildir) 

 

MEVCUT PLUG-IN FORMATLARI

• Mac OS X (yalnızca 64 bit): Bağımsız, VST, AU, AAX

• Windows (yalnızca 64 bit): Bağımsız, VST, AAX

 

UYUMLULUK BİLGİSİ

• Dahil olan KOMPLETE KONTROL yazılımı, KOMPLETE ve NKS cihazlarıyla ve efektleriyle benzersiz bir entegrasyon sağlar.

• Tüm KOMPLETE KONTROL klavyeleri ayrıca MIDI kontrolör olarak da işlev görür. 

 

BAĞLANTI

• USB MIDI kontrolör olarak kullanılabilir.

• TRS pedal girişi, sürdürmek için atanabilir.

 

AŞAĞIDAKİ HOSTLARDA İLERİ İŞLEVSELLİK

• Logic Pro X 10.3 veya daha yüksek

• GarageBand 10.3 veya daha yüksek

• Ableton Live 10.06 veya daha yüksek

• Cubase ve Nuendo entegrasyonu KOMPLETE KONTROL yazılımı için ileride yapacağınız bir güncellemeyle geliyor.

 

PAKET İÇERİĞİ

Klavye, USB kablosu.

KOMPLETE KONTROL yazılımı, KOMPLETE enstrüman ve efektleri koleksiyonu, MASCHINE Essentials, artı Ableton Live 10 Lite – cihaz kayıt edildikten sonra download halinde sunulur.

Kurulum Kılavuzu ve dokümanlar download halinde sunulur.

 

DONANIM ÖZELLİKLERİ

 

 

 

Boyutlar: 475 x 167 x 50 mm / 18.7'' x 6.57'' x 1.96''

Ağırlık: 1.45 kg / 2.27 lbs

 

ÖZELLİKLER

• Tüm sanal enstrüman ve efektleriniz için mikro boyutlu klavye kontrolör

• NI dünyasına bütçe dostu giriş noktası

• Synth-action, özel NI tuş yatağı

• Bir bakışta gezinme için bilgilendirici OLED ekran

• Sezgisel ifade için iki touch strip

• Tek elle ses tarama ve proje navigasyonu için dört-yönlü push encoder

• KOMPLETE KONTROL yazılımı ile etiket tabanlı önceden ayarlanmış tarama: Sesleri hızlı bir şekilde bulun ve anında önizlemeleri duyun

• Smart Play: 100'den fazla ölçek ve mod, tek tuşla akor ilerlemelerini ve arpejleri çalın ya da herhangi bir ölçeği yalnızca beyaz tuşlarla eşleştirin

• KOMPLETE cihazlarının ve efektlerinin önceden belirlenmiş kontrolü ve KOMPLETE KONTROL yazılımı ile lider üreticilerden yüzlerce Native Kontrol Standard (NKS) eklentisi

• Kütüphanenizi Sounds.com'dan loop ve sample’larla genişletin

• Tam VSTi ve VST FX desteği

• MASCHINE yazılımı ile tam entegrasyon

• Logic Pro X, GarageBand ve Ableton Live üzerinde sezgisel kontrol. Cubase ve Nuendo entegrasyonu KOMPLETE KONTROL yazılımı için ileride yapacağınız bir güncellemeyle geliyor.

• TRS pedal girişi, sürdürmek için atanabilir

• USB 2.0 bus destekli

• MIDI kontrolör olarak kullanılabilir

• KOMPLETE enstrümanları ve efektleri, KOMPLETE KONTROL yazılımı, MASCHINE Essentials (tam MASCHINE yazılımı ve 1.6 GB MASCHINE Fabrika Sample’ları, one shot’lar, loop’lar ve enstrümanlar) ve Ableton Live 10 Lite Koleksiyonunu içerir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

9 TAKSİT İMKANI

TÜM ÜRÜNLERDE KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI!

  • $154,00
  • $141,62

Etiketler: Midi Klavye & Controller